Tarih: Şubat 11, 2021

Asfalt Üretim Tesisinin Temeli Atıldı

İskilip Belediyesi'nin projelerinden olan Asfalt Üretim Tesisi'nin temeli atıldı.
İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ün düzenlediği basın toplantısında açıkladığı, Asfalt Üretim Plenti Tesisinin temeli düzenlenen bir törenle atıldı.

ALİ SÜLÜK; “EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

Asfalt Üretim Plenti Tesisinin temel atma törenine Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Başkanı Ali Alıcı ve yetkililer katıldı. Temel atma töreninde açıklamada bulunan Ali Sülük; “Asfalt tesisini ilçemize kazandırdık. Burada emeği geçen Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’e, tesisin kazandırılmasında büyük destekleri olan Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Hidayet Vahapoğlu ve Sayın Sadir Durmaz beye çok teşekkür ederim” dedi.

KÖYLERİMİZE BİLE HİZMET GÖTÜREBİLME İMKÂNIMIZ OLACAK

Başkan yaptığı açıklamada; “ İskilip için çok önemli bir yatırım oldu. Burası hem ilçenin ihtiyacını karşılayacak, hem de belediyeye gelir getirecek bir tesis olacağı gibi istihdama da katkısı olacak. İleriki süreçte köylerimize de asfalt hizmeti götürebilme imkânımız olacak. Kurulum tamamlandıktan sonra Asfalt tesisimizin geniş katılımlı açılışını yapmayı hedefliyoruz. İlçemize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler
son dakika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.