Tarih: Ekim 31, 2020

Ceylan’dan Oğuzlar’a 2 Müjde

 

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Oğuzlarlılara TOKİ ve Sulama Hattı projesi sözü verdi.

Oğuzlar İlçesi’nde düzenlenen pazar yeri açılış töreninde konuşan AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Oğuzlar İlçesine AK Parti iktidarı döneminde önemli yatırımların kazandırıldığını, bundan sonra da yatırımlara devam edileceğini ifade etti.

Gençlik Merkezi ve Güneş Enerji Sistemi temel atmalarının bugün yapılacağını söyleyen Ceylan, gündemdeki bir diğer yatırımın ise TOKİ konutları olduğunu açıkladı. TOKİ konutları için 20 dönümlük bir arazinin tahsis edildiğini vurgulayan Ceylan, Oğuzlar’da 100 konutlu bir proje düşünüldüğünü, ancak talep edilmesi halinde bu sayının artacağını kaydetti.

Oğuzlar Barajı ile ilgili gelişmeleri anlatan Milletvekili Ceylan, Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın talebi doğrultusunda Fındıkkıran Sulama Hattı’nı da yapma sözünü verdi. İsale hattının bu sene ihale ettireceklerini açıklayan Ceylan, Çorum’da sulanabilir tüm arazinin suya kavuşturulması için çalıştıklarını belirterek, “2002’de Çorum’daki sulanabilir arazinin sadece yüzde 10’u sulanabiliyordu. Şu anda bu oranı yüzde 52’ye çıkardık. Yakında Tımarlı, Koçhisar tamamen bittiğinde, Osmancık ve Mecitözü ile Sungurlu’da yapılan barajlar bitiğinde Çorum’da sulanabilir arazinin yüzde 80’ini sulamış olacağız” ifadelerini kullandı.

Oğuzlar İlçemiz Projeci Bir Gelenekten Geliyor

Oğuzlar da yerelde siyaset yapan kardeşlerim AK Belediyeciliğin tüm hizmetlerini yerine getiriyor. Oğuzlardaki bu birlik ve beraberlik olduğu sürece emin olun hiçbir şeyden geri kalmayacağız. Oğuzlar İlçemize ne yapsak azdır.

Cumhurbaşkanımızın ve bizim düsturumuz şudur; “Millet ne diyorsa biz onu yapacağız. Millet isteyecek biz yapacağız, Milletle beraber siyaset yapacağız.”

Oğuzlar halkının da Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadrolarına her zaman destek verdiğini anlatan Milletvekili Ceylan, “Biz de sizler için elimizden geldiğince hizmet etmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.