Tarih: Mart 25, 2022

KODEK’DEN ORTAKÖY ÇIKARMASI

Eğitim çalışmalarını yerinde incelemek üzere Ortaköy ilçesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

 

Eğitim çalışmaları kapsamında Ortaköy'de bulunan Abdullah Kodek; Ortaköy Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Ortaköy Belediye Başkan V. Yusuf Özdemir Can'ı makamında ziyaret ederek ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek Ortaköy Halk Eğitimi Merkezini ziyaret ederek usta öğretici ve kursiyerlerimizin yaptıkları çalışmaları inceledi.

 

 Ortaköy ilçesinde: 100. Yıl İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Şehit Mahsuni Türkmen İlkokulu-Ortaokulu ve Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, öğrencilerimiz ile yakından ilgilenerek bolca sohbet etti. İl Müdürümüz ayrıca "Temel Eğitimde Çevre Dostu 1000 Okul Projesi" kapsamında yer alan Aşdavul Şehit Mahsuni Türkmen İlkokulu ve Ortaokulunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek okul yönetiminden bilgi aldı.

Etiketler
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.