Tarih: Eylül 28, 2022

CEYLAN GENEL MÜDÜRÜ ARADI GENEL MÜDÜR DE TAMAM DEDİ

AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan’ı telefonla arayarak esnaf ve sanatkarlara kullandırmak üzere kredi finansmanı desteği istedi.

Hitit Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 1000. Üye Ödül Törenine katılan Ceylan, kooperatif başkanı Erdoğan Çerikci’nin talebi doğrultusunda finansman desteği sağlamak için Halk Bankası Genel Müdürü hemşehrimiz Osman Arslan’ı telefonla aradı.

Çorum için yaptıkları adına Arslan’a teşekkür eden Ceylan, esnaf için Halk Bankası’nın çok önemli olduğunu söyledi. Ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu günlerin Halk Bankası gibi bankalar ve kefalet kooperatiflerinin verdiği destekler sayesinde atlatıldığının altını çizen Ceylan, kooperatifin finansman desteği talebini de Genel Müdür Arslan’a iletti. Arslan da talebe kayıtsız kalmayarak 22 milyon lira finansman konusunda gereken desteği vereceğini söyledi.

Ceylan’ın bu sözleri oda başkanları ve kooperatif yönetimi tarafından alkışlandı. AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, kendileri için esnafın taleplerinin her zaman birinci öncelik olduğunun altını çizdi.

ÜYELER TEŞEKKÜR ETTİ

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın her zaman kendilerinin yanında olduğunu söyleyen Erdoğan Çerikci, “Ne zaman ihtiyacımız olsa, sayın milletvekilimiz hep yanımızda oldu. Kendisine tüm esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise, kooperatif başkan ve yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

Esnaf kökenli biri olarak esnafın çağırdığı her yere, her zaman geleceğinin altını çizen Ceylan, her zaman esnafla içiçe, esnafla beraber olduğunu hatırlattı.

Hitit Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 1000. Üye sayısına ulaşmasının kendilerini sevindirdiğini anlatan Milletvekili Ceylan, esnaftan gelen sorunları birinci öncelik olarak gördüklerini dile getirdi.

Ceylan, AK Parti iktidarının her zaman esnafa her türlü kolaylığı sağlayan bin anlayışa sahip olduğunu kaydetti.

Ceylan, “Esnaf ve sanatkârların ekonomik ve toplumsal hayat açısından taşıdığı önemin bilincinde olarak bütün imkânlarla kendilerinin yanında olmayı her zaman öncelikleri arasında gördük” dedi.

1000’İNCİ ÜYE TÖRENİ YAPILDI

Hitit Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin 1000. Üye ödül töreni yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Törene AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın yanı sıra Ak Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, Halk Bankası Bölge Müdürü Alparslan Cengiz Şeker, Ticaret Müdürü Fikret Yıldırım, Halk Bankası Sanayi Şubesi Müdürü Fatih Kızıltepe, Hitit esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Erdoğan Çerikci, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Kılıç, Kalaycılar ve Hırdavatçılar Odası Başkanı Sedat Ek, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak, Kahveciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Ahmet Şen, Dikici ve Kunduracılar Odası Başkanı Cumhur Palabıyık, Mecitözü Esnaf Odası Başkanı Muhammed Öz, Sobacı ve Tenekeciler Odası Başkanı Hasan İlhan, S.S Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkcı, işadamı İrfan Yaşar, kooperatif yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Etiketler
son dakika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.