Tarih: Nisan 29, 2023

GENÇLER TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLARA OY VERMEYECEKTİR

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Yusuf Ahlatcı, seçim çalışmaları kapsamında Hayrettin Karaman Kız Öğrenci Yurdu’nda ki üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

Öğrencilerle birlikte akşam yemeği yiyen Ahlatcı, yemek sonrası yurtta kalan üniversiteli kız öğrenciler ile sohbet etti.

"HER ALANDA ÜLKENİN YOLUNU AYDINLATIYORSUNUZ"

Türkiye'de gençlerin sadece eğitimde, güvenlikte, siyasette, ticarette değil artık hayatın her alanında varlıklarıyla ülkenin yolunu aydınlattığını belirten Ahlatcı, vatan savunmasında olduğu kadar ülkenin kalkınmasında, ilerlemesinde daha özgür ve demokratik seviyelere ulaşmasında gençlerin en ön safta yer aldığını söyledi.

"BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE'NİN MİMARLARISINIZ"

Öğrencilere derslerinde ve yaşamlarında başarılar dileyen Ahlatcı, gençleri sadece istiklal ve istikbal mücadelesinin neferleri olarak değil, aynı zamanda büyük ve güçlü Türkiye'nin mimarları olarak gördüklerini kaydetti.

"HER ALANDA GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ"

Spordan sanata, bilimden siyasete kadar gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini belirteren Ahlatcı, 20 yıldır öz güveni yüksek, milli şuur ve karakter sahibi, nitelikli genç nesiller yetiştirmek için çalıştıklarını ifade etti.

"BÜTÜN MÜCADELEMİZİ SİZLERİN GELECEĞİ İÇİN YAPIYORUZ"

Mücadelelerinin gençler için olduğunu ve onlara daha iyi bir gelecek sunabilmek için her alanda gayret gösterdiklerini dile getiren Ahlatcı, “Sizler memleketin geleceği için çok önemlisiniz. Türkiye'nin bayrağını elimizden alıp bir sonraki nesle taşıyacak atletler sizlersiniz. Ay yıldızlı bayrağı daha da yukarıya çıkaracak sizlersiniz. Eğer o bayrak düşerse Türkiye düşer” dedi.

"GENÇLERİN GELECEKTE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞINA İNANIYORUZ"

Gelecek Türkiye’nin mimarı olan gençler ile Türkiye’nin Yüzyılı ‘nı konuştuklarını ifade eden Ahlatcı, “Gençler bizim her şeyimiz, geleceğimiz. İster iş hayatında, ister eğitim hayatında olsun tüm gençlerimize güveniyoruz. Genç kardeşlerimizin dinamizmiyle ülkemizin çok daha güzel işlere imza atacağını inanıyorum” diye konuştu.

"GENÇLER TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLARA OY VERMEYECEKTİR"

Kız öğrencilere 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin öneminden de bahseden Ahlatcı, terör örgütleri ile işbirliği yapanlara ve kapalı kapılar ardında görüşenlere gençlerin oy vermeyeceğini kaydetti.

"SEÇİM BEYANNAMEMİZDE ÖĞRENCİLER İÇİN MÜJDELER VAR"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim beyannamesinde yükseköğrenimdeki öğrencilere müjdeler verdiğini hatırlatan Ahlatcı, "Yükseköğrenimdeki gençlerimize bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlanacaktır. Cumhurbaşkanımız ayrıca aylık 10 gb internet sözü de vermiştir" şeklinde konuştu.

ÖĞRENCİLERİN GÖRÜŞ VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Öğrencilerin sorunları ve taleplerini de dinleyen Ahlatcı, sorunların çözüm noktasında takipçisi olacaklarını söyledi.

Öğrenci yurdunun ziyaretinde Ahlatcı’ya Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Etiketler
politika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.