Tarih: Ekim 31, 2022

KARAPIÇAK MİNİKLERİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Nermin Hoca Dans ve Spor Akademisi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’uncu yılı dolayısıyla coşkulu bir çocuk şöleni düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Agah Karapıçak, MHP İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, KAÇEP Başkanı Serap Ergün ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte şölene katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan şölende, miniklerin gösterileri izleyiciler tarafından büyük alkış aldı. Bayram sevincini yaşayan minikler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgilerini dile döktüler.

Çocuk ve gençlerin gönüllerince eğlendiği ve velilerin ve misafirlerin hayranlıkla izlediği şölende, minikler branşlarında yeteneklerini sergileyerek, büyük alkış aldılar.

Şarkılar, danslar ve spor gösterileriyle şenlenen miniklerin ellerindeki bayraklar, etkinlik sonuna kadar dalgalandı.

Bayram sevincini çocuklar ile birlikte yaşadıklarını dile getiren Karapıçak, etkinliği düzenleyen akademi yönetimine ve hocalara teşekkür etti.

Program sonunda miniklere başarı belgelerini veren Karapıçak, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında "Nermin Hoca Dans ve Spor Akademi" tarafından düzenlenen çocuk şölenine İl, Merkez İlçe ve KAÇEP birimlerimizle birlikte katılarak çocuklarımızın coşku ve mutluluklarına ortak olduk” dedi.

Etiketler
son dakika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.