Tarih: Şubat 02, 2023

MHP KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak Köy ziyaretlerine devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum teşkilatları sık sık farklı alanlarda vatandaşlarla bir araya geldiği ziyaretlerini Mecitözü İlçesine bağlı Doğala ve İbek Köylerinde ziyaretler gerçekleştirerek sürdürdü.

İl Başkanı Agah Karapıçak, İl Başkan Yardımcısı Abdurrahman Uysal, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Esen ve Mecitözü İlçe Başkanı Ali Ergan'ın katılımıyla Doğla ve İbek Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Köy Konağında Köy Muhtarı Hasan Kirik'inde katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya dair konuşan Karapıçak, "Vatandaşlarımızla köyümüzün sorunları ve talepleri üzerine sohbet ve istişarelerde bulunduk. Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in selamlarıyla halkımıza "Aziz Milletim Sıra Sende" seslenişini dile getirdik. Cumhur İttifakının ruhunu, Milliyetçi Hareketin varlık gayesini ve hedeflerini anlattık. Misafirperverlikleri adına başta Köy Muhtarımız Sayın Hasan Kirik olmak üzere tüm Köy sakinlerimize yürekten teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar var olsunlar" dedi.

Ayrıca İl Başkanı Karapıçak terörle mücadele şehitlerimizden Osman Aydoğdu'nun İbek Köyünde yaşayan annesi Fatma Aydoğdu'ya beraberinde ki heyet ile bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyarete dair konuşan Karapıçak " Terörle mücadele esnasında İbek Köyümüzde yaşayan, Şehit Osman Aydoğdu'nun annesi Fatma teyzemizi ziyaret ederek halini hattını sorduk, hayır dualarını aldık. Rabb'im; kutsal değerlerimiz uğruna can veren tüm Şehitlerimizin ruhunu şad eylesin” diye konuştu.

Etiketler
son dakika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.